I nagroda
architektura użyteczności publicznej - obiekt publiczny
Centrum Chopinowskie
Szczegóły
II nagroda
architektura użyteczności publicznej - obiekt publiczny
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
Szczegóły
III nagroda
architektura użyteczności publicznej - obiekt publiczny
Służewski Dom Kultury
Szczegóły
I nagroda
architektura użyteczności publicznej - obiekt komercyjny
Metropolitan
Szczegóły
II nagroda
architektura użyteczności publicznej - obiekt komercyjny
Siedziba Spółki AGORA S. A.
Szczegóły
III nagroda
architektura użyteczności publicznej - obiekt komercyjny
Budynek biurowy PLL LOT
Szczegóły
I nagroda
architektura mieszkaniowa – zespół
Osiedle Ażurowych Okiennic
Szczegóły
II nagroda
architektura mieszkaniowa – zespół
19. Dzielnica, I Etap
Szczegóły
III nagroda
architektura mieszkaniowa – zespół
Zespół budynków wielorodzinnych
Szczegóły
I nagroda
architektura mieszkaniowa - pojedynczy obiekt
Cosmopolitan
Szczegóły
II nagroda
architektura mieszkaniowa - pojedynczy obiekt
Budynek apartamentowy Franciszkańska
Szczegóły
III nagroda
architektura mieszkaniowa - pojedynczy obiekt
Dom z pracownią artysty
Szczegóły
I nagroda
przestrzeń publicznie dostępna
Przebudowa ul. Krakowskie Przedmieście
Szczegóły
II nagroda
przestrzeń publicznie dostępna
Ogród Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie
Szczegóły
III nagroda
przestrzeń publicznie dostępna
Ścieżka nad Wisłą po praskiej stronie
Szczegóły
I nagroda
wydarzenie architektoniczne
Festiwal budowania miasta Warszawa w Budowie
Szczegóły
II nagroda
wydarzenie architektoniczne
Dom Kereta
Szczegóły
III nagroda
wydarzenie architektoniczne
UFO, Unexpected Fountain Occupation
Szczegóły
I nagroda
architektura zrewitalizowana
Muzeum Powstania Warszawskiego
Szczegóły
II nagroda
architektura zrewitalizowana
Rewitalizacja Fabryki Koronek na Burakowskiej
Szczegóły
III nagroda
architektura zrewitalizowana
Ufficio Primo
Szczegóły
Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby poprawnie wyświetlić tę stronę.Zobacz jak to zrobić

×