nominacje

architektura użyteczności publicznej - obiekt publiczny

Ambasada Holandii

rok: 2004

adres: ul. Kawalerii 10

inwestor: Służba Nieruchomości Zagranicznych w Hadze

autorzy: Erik von Egeraat Associated Architects: architekci Erick van Egeraat, Monica Adams, Massimo Bertolano, Michiel Raaphorst

zespół projektowy: Bert van der Schaft, Paul Blonk, Luc Reyn, Erik Workel, Jan Bouchal, Aude de Broissia, Ilse Castermans, Peter Földi, Barbara Frei, Katrin Grubert, Julia Hausmann, Stephan Jentsch, Michel van de Kar, Agnieszka Krawczyk, Ruben Kuipers

współpraca: Alejandra Guerra Navarro, Akos Ginder Alasdair Graham, Bronwen Kerr Gerwen van der Linden, Nuno Pais, Henrike Patt, Anita Stallinger; renderingi: Peter Heavens, Steven Simons

Centrum Chopinowskie

rok: 2010

adres: ul. Tamka 43

inwestor: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

autorzy: Bolesław Stelmach i Partnerzy

współpraca autorska: Marek Zarzeczny, Sławomir Kłos, Zbigniew Wypych, Rafał Szmigielski

Gimnazjum i Centrum Kultury Białołęka

rok: 2005

adres: ul. Van Gogha 1

inwestor: Urząd Miast Stołecznego Warszawa

autorzy: Konior Studio – Tomasz M. Konior, Tomasz Danielec, Andrzej Witkowski, Mateusz Biskupek, Paweł Gruszka, Mariusz Okrajek

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

rok: 2013

adres: ul. Anielewicza 6

inwestor: Miasto Stołeczne Warszawa i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Żydowski Instytut Historyczny

atorzy: Rainer

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 „Jordanek”

rok: 2010

adres: ul. Nobla 18/26

inwestor: Miasto Stołeczne Warszawa, Urząd Dzielnicy Praga Południe

autorzy: Michał Pierzchalski i Marek Szaniawski (m2studio)

Pawilon plażowy nad Wisłą (przy Stadionie Narodowym)

rok: 2013

adres: ul. Wybrzeże Szczecińskie

inwestor: Zarząd Mienia m.st. Warszawy

autorzy: Ponadto Grupa Projektowa, architekci Aleksandra Krzywańska, Maja Matuszewska, Katarzyna Szpicmacher

współpraca autorska: Pro arte 11, architekci Jerzy Grochulski, Stanisław Stefanowicz

PROM Kultury Saska Kępa

rok: 2011

adres: ul. Brukselska 23

inwestor: Miasto Stołeczne Warszawa, Urząd Dzielnicy Praga Południe

autorzy: Biuro 87a – Małgorzata Adamowicz-Nowacka, Marek Nowacki, Sabina Curzytek-Rabenda

Rozbudowa ASP w Warszawie

rok: 2014

adres: ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39

inwestor: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

autorzy: JEMS Architekci; projekt konkursowy: architekci Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki, Marcin Sadowski, Jerzy Szczepanik-Dzikowski, Marek Moskal, Aleksandra Targońska; projekt realizacyjny: architekci Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki, Marcin Sadowski, Jerzy Szczepanik-Dzikowski, Aleksandra Targońska, Łukasz Kuciński

współpraca autorska: Maria Mermer, Grzegorz Artymiński, Marcin Zaremba, Łukasz Przybyłowicz, Bartosz Śniadowski, Maria Sipińska, Ewa Kozieł-Jurowska, Wojtek Kotecki

Siedziba Naczelnego Sądu Apelacyjnego

rok: 2009

adres: ul. Boduena 3/5

inwestor: Naczelny Sąd Administracyjny

autorzy: S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Generalny Projektant: Mariusz Lewandowski

współpraca: Anna Albiniak, Mariusz Korytkowski, Seweryn Grobelny, Marta Busłowicz, Rafał Turno, Paweł Pyłka, Monika Goszczyńska

Służewski Dom Kultury

rok: 2013

adres: ul. Bacha 15

inwestor: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

autorzy: WWAA i 137 kilo (obecnie 307 kilo), współpraca autorska Michał Nocuń/BURO HAPPOLD

zespół: Marcin Mostafa, Natalia Paszkowska, Jan Sukiennik, Maciej Kleszczewski, Wojciech Piwowarczyk, Anna Zawadzka

architektura użyteczności publicznej - obiekt komercyjny

Budynek biurowy – Siedziba Agencji Reklamowej “Corporate Profiles”

rok: 2010

adres: ul. gen. Zajączka 26

inwestor: Corporate Profiles Real Estate

autorzy: Bulanda, Mucha Architekci – Andrzej Bulanda, Włodzimierz Mucha, Jacek Chyrosz, Paulina Paczkowska, Ola Wrzosek, Jarosław Ptaszyński, Dorota Sekulska-Grotkiewicz

Budynek biurowy Green Wings

rok: 2014

adres: ul. 17 Stycznia 48

inwestor: OKRE Development

autorzy: JEMS Architekci, architekci: Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki,  Marek Moskal, Marcin Sadowski, Jerzy Szczepanik-Dzikowski

Budynek biurowy PLL LOT

rok: 2002

adres: ul. 17 Stycznia

inwestor: Polskie Linie Lotnicze LOT

autorzy: Kuryłowicz & Associates – Stefan Kuryłowicz, Marek Szcześniak, Katarzyna Flasińska-Rubik, Tomasz Wuczyński, Wojciech Paciorkiewicz, Marta Sadowska, Tomasz Wężyk

Centrum Jasna

rok: 2004

adres: ul. Jasna 14/16g

inwestor: Centrum Jasna Sp. z o.o.

autorzy: S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Generalny Projektant: Mariusz Lewandowski

współpraca: Anna Albiniak, Mariusz Korytkowski, Seweryn Grobelny, Marta Busłowicz, Rafał Turno

FOCUS

rok: 2001

adres: Al. Armii Ludowej 26

inwestor: Centrum Budownictwa Filtrowa

autorzy: Kuryłowicz & Associates: architekci: Stefan Kuryłowicz, Piotr Kuczyński, Tomasz Gientka, Marek Szcześniak, Jacek Świderski, Marcin Goncikowski, Anna Iwanow, Adam Sarnacki, Tomasz Wężyk, Fryderyk Szymański

Metropolitan

rok: 2003

adres: Plac Piłsudskiego

autorzy: Foster + Partners

współpraca: JEMS Architekci, Grupa 5 Architekci – czekamy na potwierdzenie dokładnego składu zespołu

Platinum Business Park II

rok: 2009

adres: ul. Domaniewska 42/44

autorzy: JEMS Architekci

Rondo 1

rok: 2006

adres: Rondo

inwestor: MGPA/Rondo Property Investments Sp. z o.o.

autorzy projektu koncepcyjnego: SOM Skidmore, Owings and Merill, architekt Larry Oltmanns;  Pracownia AZO – architekt Krzysztof Ozimek

współpraca: zespół projektowy SOM: architekci Duncan Swinhoe, Michael Massessian, Timo Kujala, Ed Guerra, Karstan Voecker, Michael Young, Julia Skeete; zespół projektowy AZO: architekci Marta Łukasik, Hanna Trojańska-Siennicka, Jerzy Krajewski, Marcin Gawrych, Mariusz Olszewski

autorzy projektu wykonawczego: AZO (faza I), Epstein (faza II)

Rozbudowa Klubu Sportowego „Deski”

rok: 2010

adres: ul. Zaruskiego 8

inwestor: Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski

autorzy: Bulanda, Mucha Architekci – Andrzej Bulanda, Włodzimierz Mucha, Jacek Chyrosz, Piotr Steckiewicz, Iga Konowalska, Tomasz Szediw

Siedziba Spółki AGORA S. A.

rok: 2002

adres: ul. Czerska 8/10

inwestor: AGORA S. A.

autorzy: JEMS Architekci – Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki, Marcin Sadowski, Jerzy Szczepanik-Dzikowski, Andrzej Sidorowicz, Dorota Adamczyk, Hubert Cała, Tomasz Flejterski, Tomasz Japa, Artur Mikulski, Marek Moskal, Marek Średziński

architektura mieszkaniowa – zespół

19. Dzielnica, I Etap

rok: 2012

adres: ul. Kolejowa 47

inwestor: Pro Urba Invest

autorzy: JEMS Architekci – Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki, Marcin Sadowski, Jerzy Szczepanik-Dzikowski, Paweł Majkusiak, Marcin Citko, Wojciech Kotecki,

współpraca: Małgorzata Charazińska, Paweł Gozdyra, Urszula Kos, Piotr Lisowski, Dariusz Wasak, Izabela Wencel, RS Architektura Krajobrazu: Dorota Rudawa

Osiedle Ażurowych Okiennic

rok: 2014

adres: Aleja Wilanowska/ul. Patkowskiego

inwestor: Wilanowska sp. z o.o.

autorzy: JEMS Architekci – Maciej Miłobędzki, Olgierd Jagiełło, Paweł Majkusiak, Marcin Sadowski, Jerzy Szczepanik-Dzikowski, Paweł Natkaniec

współpraca autorska: Ewa Kozieł-Jurowska, Karol Olechnicki, Maciej Rydz, Marta Świątek-Piziorska, Piotr Waleszkiewicz, Marcin Zaremba

Osiedle Czerniakowska

rok: 2007

adres: ul. Idzikowskiego 2

inwestor: Budimex Nieruchomości

autorzy: Grupa 5 Architekci

Rezydencja Narbutta

rok: 2007

adres: ul. Łowicka/ul. Narbutta

inwestor: Myoni Group

autorzy: Studio B.A.U. i Studio Szarszaniewicz – Stanisław Karłowski, Jacek Wciślak, Marcin Kulikowski i Studio Szarszaniewicz

Zabudowa wielorodzinna SMB Osiedle Kabaty

rok: 2006

adres: kwartał ulic Wąwozowa, Wańkowicza, Jeżewskiego, Bronikowskiego

inwestor: SMB “Osiedle Kabaty”

autorzy: PRACOWNIA PROJEKTOWA „Architekt & Co.” – Michał Jeleń, Monika Szumna-Tatol, Barbara Kapturkiewicz, Paweł Matarewicz

Zespół budynków wielorodzinnych

rok: 2014

adres: ul. Stawki 8

inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa “Wola”

autorzy: Are Stiasny/Wacławek – Grzegorz Stiasny, Jakub Wacławek, Janina Rygiel, Grażyna Piórko, Zbigniew Gos, Krystyna Kaszuba-Wacławek

Zespół mieszkaniowy Allegretto, Eko Park

rok: 2003

adres: ul. Biały Kamień 7

inwestor: Eko Park S.A.

autorzy: Kuryłowicz & Associates – Stefan Kuryłowicz, Paweł Grodzicki, Paweł Gomuła, Agnieszka Stefańska, Maria Saloni-Sadowska

współautorzy: Tomasz Kopeć

Zespół mieszkaniowy Avangarden

rok: 2010

adres: ul. Oś Królewska / ul. Sarmacka

inwestor: Terra Ventero Sp. z o.o.

autorzy: JEMS Architekci – Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki, Marcin Sadowski, Jerzy Szczepanik-Dzikowski, Izabela Leple-Migdalska, Max Potapow, Izabela Bednarska, Maciej Dembiński, Andrzej Klimkiewicz

Zespół mieszkaniowy Cameratta, Eko Park

rok: 2004

adres: ul. Biały Kamień 3

inwestor: Eko-Park S.A.

autorzy: Bulanda, Mucha Architekci – Andrzej Bulanda, Włodzimierz Mucha, Jacek Chyrosz,

współpraca: Jarek Ptaszyński, Ilona Bitel, Paulina Utratna, Łukasz Stanaszek

Zespół mieszkaniowy Oaza

rok: 2001

adres: ul. Białobrzeska 15

inwestor: Dom Development SA

autorzy: ATELIER 2 Kucza-Kuczyński, Miklaszewski – Konrad Kucza-Kuczyński, Andrzej Miklaszewski, Jan Kucza-Kuczyński, Marcin Krauze, Natalia Regulska

architektura mieszkaniowa - pojedynczy obiekt

Budynek apartamentowy Franciszkańska

rok: 2007

adres: ul. Franciszkańska 14

inwestor: SBM Dembud

autorzy: Are Stiasny/Wacławek; Grzegorz Stiasny, Jakub Wacławek,

współpraca autorska: Wojciech Kotecki

współpraca: Adam Kluczek, Marek Kuciński, Janina Rygiel

Budynek mieszkalny przy pl. Niemena – Żoliborz Artystyczny

rok: 2014

adres: Plac Czesława Niemena 1

inwestor: Dom Development

autorzy: Mąka Sojka Architekci – Radosław Sojka, Maciej Mąka, Konrad Halasa, Jakub Kalinowski, Marcin Kropidło, Natalia Regulaska, Łukasz Stanaszek, Piotr Straszak, Paweł Balcerzak, Rafał Gołębiewski, Adam Baczewski

Cosmopolitan

rok: 2014

adres: ul. Twarda 4

inwestor: Tacit Development Polska

autorzy: projekt architektoniczny – Jahn: Helmut Jahn; projekt wykonawczy – Epstein

współpraca autorska: Jahn: Philip Castillo, Nicolas Anderson, Sandy Gorshow, Steffen Duamler; Epstein: Michał Jaworski, Paweł Drzewiecki, Aneta Mrozow, Agnieszka Wójcik, Halina Mościcka

Dom z pracownią

rok: 2010

inwestor: prywatny

autorzy: Marcin Kwietowicz, Piotr Brzoza

współpraca: Grażyna Czarnota (współpraca autorska); Dariusz Bober, Piotr Fortuna

Hoża 55

rok: 2013

adres: ul. Hoża 55

inwestor: Yareal Polska

autorzy: Bogdan Kulczyński wraz z Markiem Grzegorczykiem i Bernardem Taillandierem z paryskiej pracowni architektonicznej Baccarat

Rebel One

rok: 2014

adres: ul. Mińska 25

inwestor: SOHO DEVELOPMENT Home & More

autorzy: WWAA & Konkret Architekci – Marcin Mostafa, Natalia Paszkowska, Andrzej Hunzvi, Michał Kielian, Iwona Borkowska, Piotr Puścikowski, Małgorzata Majzel, Dominika Tomaszewska, Małgorzata Lewandowska, Wojciech Kluk, Piotr Zmarzłowski, Michał Dezór

Restaura Górskiego

rok: 2010

adres: ul. Górskiego 6

inwestor: Restaura

autorzy: PRC Architekci – Andrzej Jurkiewicz, Andrzej Michalik, Igor Galas

współpraca autorska: Agata Żak, Piotr Migdalski, Bartłomiej Chwalczyk, Magdalena Pasternak, Lena Szydłowska, Stefan Lennon, Michał Pająkiewicz, Marek Średziński

Villa Daglesia

rok: 2008

adres: ul. Walecznych 62

inwestor: Petro-Invest Sp. z o.o.

autorzy: Bulanda, Mucha Architekci – Andrzej Bulanda, Włodzimierz Mucha, Dorota Sekulska-Gotkiewicz, Daniel Szulowski

architektura zrewitalizowana

Arkady Kubickiego – adaptacja

rok: 2009

adres: plac Zamkowy 4

inwestor: Zamek Królewski w Warszawie

autorzy: Fiszer Atelier 41 – Stanisław Fiszer z zespołem

Hotel Saski

rok: 2012

adres: Plac Bankowy 1

inwestor: Plac Bankowy 1

autorzy: MAAS Projekt – Henryk Łaguna, Dariusz Hyc, Anna Drozdowska, Katarzyna Adamiak, Aleksandra Maziewska

współpraca: Allan Starski

Kamienica przy ul. Mokotowskiej 8

rok: 2014

adres: ul. Mokotowska 8

inwestor: M8 Triforium 3 Sp. z o.o.

autorzy: Pracownia Architektoniczna „Pro-Art” S.C. Niebudek Bolesław i S-Ka – Bolesław Niebudek, Marek Rytych, Magdalena Strzylak,

Kamienica przy ul. Wilczej 72

rok: 2010

adres: ul.Wilcza 72

inwestor: Carlin Investment Sp. z o.o.

autorzy: Atelier 7 Architektura Gnich

Muzeum Powstania Warszawskiego

rok: 2004

adres: ul. Grzybowska 79

inwestor: Miasto Stołeczne Warszawa

autorzy: Studio Architektoniczne – Wojciech Obtułowicz (główny projektant), Paweł Geroch, Grzegorz Lechowicz, Małgorzata Mondalska-Duma, Łukasz Kępski

współpraca: Sylwia Kasprzyk, Piotr Wysogląd, Marcin Piotrowski, Ewa Waszkiewicz

Rewitalizacja Fabryki Koronek na Burakowskiej

rok: 2002

adres: ul. Burakowska 5/7

inwestor: INTRA Stanisław Bogdański

autorzy: Pracownia Projektowa JOT-KA-EM – Joanna Kurpaska, Krystyna Trautsolt-Kleyff, Jan Kleyff, Alicja Ostafin

Rewitalizacja Fabryki Wódek Koneser, etap I

rok: 2012

adres: ul. Ząbkowska 27/31

inwestor: BBI Development

autorzy: Juvenes-Projekt

Rewitalizacja Osiedla Sady Żoliborskie

rok: 2008

adres: kwartał między ulicami: Krasińskiego, Broniewskiego, Sady Żoliborskie i braci Załuskich

inwestor: Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa

autorzy: Blanko – Jerzy Blancard, Tomasz Blancard

Rewitalizacja Warszawa PKP Powiśle

rok: 2008

adres: ul. Kruczkowskiego 3a

stacja górna: MAAS Projekt: Henryk Łaguna, Dariusz Hyc, Anna Drozdowska, Przemek Zalewski

dolny pawilon kasowy: Grupa Projektowa CENTRALA: Krzysztof Banaszewski, Małgorzata Kuciewicz, Jakub Szczęsny, współpraca: Tomasz Gancarczyk

Ufficio Primo

rok: 2012

adres: ul. Wspólna 62

inwestor: Euro Invest

autorzy: O&O sp. z o.o. – Wiesław Olko – główny projektant, Artur Nurczewski, Łukasz Engel, Łukasz Kwietniewski, Grzegorz Bajorek

współpraca: Pracownia B’ART – Bartłomiej  Biełyszew, Andrzej Skopiński, Arkadiusz Chrulski, Monika Szydłowska, Aleksandra Chludzińska

przestrzeń publicznie dostępna

Ogród Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie

rok: 2002

adres: ul. Dobra 56/66

inwestor: Uniwersytet Warszawski

autorzy: Irena Bajerska

Park Fontann

rok: 2011

adres: skwer im. Pierwszej Dywizji Pancernej

inwestor: Zarząd Terenów Publicznych w Warszawie, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

projekt koncepcyjny: FORMA Studio Architektury: Tomasz Błuszkowski, Paulina Kawiorska, Stanisław Depowski

projekt budowlany i wykonawczy: Bronisz Land Design: Artur Bronisz, Alicja Jasińska, Joanna Antosik, Tomasz Steckiewicz, Natalia Marciniewska, Magdalena Stoczko,

Plaża nad Wisłą, Poniatówka

adres: ul. Wybrzeże Szczecińskie

Autor: Marek Piwowarski z zespołem w składzie: Renata Kuryłowicz, Sławomir Sendzielski,
Katarzyna Niebrzydowska

Inwestor: Zarząd Mienia m.st. Warszawy

Realizacja: 2012

Przebudowa ul. Krakowskie Przedmieście

rok: 2008

adres: ul. Krakowskie Przedmieście

inwestor: Miasto Stołeczne Warszawa reprezentowane przez Zarząd Dróg Miejskich

autorzy: Dawos – Krzysztof Domaradzki, Katarzyna Bazylewicz-Maj, Katarzyna Kierczyńska-Królikowska, Dariusz Śmiechowski, Dorota Sawicka, Marek Sawicki, Piotr Sawicki, Renata Jóźwik

współpraca: Ryszarda Sienkiewicz i Jolanta Wilczyńska (proj. drogowy), Dorota Rudawa i Patryk Zaręba (architekci krajobrazu), Antoni Grabowski i Jerzy Juczkowicz (rzeźbiarze)

Ścieżka nad Wisłą po praskiej stronie

rok: 2011

adres: prawy brzeg Wisły, odcinek między mostem Łazienkowskim a mostem Grota-Roweckiego

inwestor: Miasto Stołeczne Warszawa

autorzy: Marek Piwowarski, Jarosław Matusiak, Renata Kuryłowicz

 

Skwer Herberta Hoovera

rok: 2008

adres: Skwer Herberta Hoovera

inwestor: Zarząd Terenów Publicznych

autorzy: JEMS Architekci – Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki, Marcin Sadowski, Jerzy Szczepanik-Dzikowski, Dariusz Wasak, Piotr Lisowski

współpraca: Bartosz Śniadowski, Łukasz Kuciński oraz RS Architektura Krajobrazu: Dorota Rudawa

Skwer na placu Grzybowskim

rok: 2011

adres: plac Grzybowski

inwestor: Zarząd Terenów Publicznych w Warszawie, Zarząd Dróg Miejskich

autorzy: Plenaria – Dariusz Malinowski, Agata Ciesielska, Agata Czarnecka, Monika Radkiewicz, Michał Jaworski

Skwer Wolnego Słowa i Memoriał Wolnego Słowa

rok: 2014

adres: ul. Mysia

inwestor: memoriał – Komitet Budowy Memoriału Wolnego Słowa; skwer – Zarząd Terenów Publicznych

autorzy: Katarzyna Brońska, Mikołaj Iwańczuk i Michał Kempiński.

Stacja metra Plac Wilsona

rok: 2005

adres: Plac Wilsona

inwestor: Miasto Stołeczne Warszawa

autorzy: AMC Andrzej M. Chołdzyński;

współpraca: Paweł Kornecki, Artur Chołdzyński, Tomasz Burno, J. Bartosz Krzemiński, Bogumił Kidziak,

wydarzenie architektoniczne

Dom Kereta

rok: 2012

adres: pomiędzy budynkami Żelazna 74 a  Chłodna 22

inwestor: Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej

współfinansowanie: miasto stołeczne Warszawa

autorzy: Jakub Szczęsny

Festiwal budowania miasta Warszawa w Budowie

rok: 2009

adres: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, ul. Emilii Plater 51

organizator: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Konkurs Fundacji im. Stefana Kuryłowicza „Teoria”

rok: 2013

autorzy: Fundacja im. Stefana Kuryłowicza

Muzeum Neonów

rok: 2007

adres: Budynek 55, Soho Factory, ul. Mińska 25

inwestor: Muzeum Neonów

autorzy: Muzeum Neonów (Ilona Karwińska i David Hill)

Nagroda im. Barbary i Stanisława Brukalskich, edycje: 2011, 2014

rok: 2011

organizator: Stowarzyszenie Żoliborzan

projekt: Centrum Kultury ŁOWICKA.

projekt wystawy: WWAA

Setny numer Krajobrazu Warszawskiego

rok: 2015

wydawca: Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego

autorzy: Redakcja magazynu Krajobraz warszawski (dla numeru 100:  Małgorzata Zdancewicz – redaktor prowadząca, Marek Mikos – konsultacja merytoryczna, Katarzyna Niekrasz, Andrzej Śwital)

UFO, Unexpected Fountain Occupation

rok: 2011

adres: plac Na Rozdrożu

inwestor: Fundacja Vlepvnet z grantu Biura Kultury m.st. Warszawy

autorzy: Kolektyw EXYZT i Ewa Rudnicka

Umycie i rewaloryzacja Dworca Centralnego

rok: 2007

adres: al. Jerozolimskie 54

inwestor: Polskie Koleje Państwowe S.A.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne

rok: 2013

autorzy: Fundacja Twórców Architektury, COQUI MALACHOWSKA COQUI Städtebau Landschaftsarchitektur przy wsparciu Ambasady Republiki Federalnej Niemiec i Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby poprawnie wyświetlić tę stronę.Zobacz jak to zrobić

×